Rudeninės obelys spausdinti

Grafšteinas – vaisiai vid.didumo, žalios spalvos su raudonais dryžiais, netaisyklingos formos.

plačiau

Kaina: 8.00 EUR
Kiekis
 

Aldas – lietuviška veislė, vaisiai stambesni už vidutinius, plokščiai apvalūs, saldūs. Skinami rugsėjo antroje pusėje ir laikosi iki vasario – kovo. Odelė vidutinio storio, gelsva, didesnė vaisiaus dalis nusispalvinusi išsiliejusiu raudoniu, minkštimas švelnus, sultingas. Atsparūs rauplėms ir šalčiui.

plačiau

Kaina: 6.00 EUR
Kiekis
 

Slava Peremožcam – vaisiai stambesni už vidutinius, tamsiai raudonos spalvos. Skinami rugsėjo viduryje ir išsilaiko iki  sausio. Vid.ištvermingi žiemą.

plačiau

Kaina: 8.00 EUR
Kiekis
 

Antaninis – rusų liaudies selekcijos veislė,  vaisiai šiek tiek stambesni už vidutinius, skinami rugsėjo viduryje ir vartojami iki gruodžio. Ištvermingi žiemą, vid.atsparūs rauplėms. Tinka ekologiškam sodui.

plačiau

Kaina: 6.00 EUR
Kiekis
 

Beržininko ananasinis – lietuvių veislė, vaisiai stambūs, skinami rugpjūčio pabaigoje – rugsėjo pradžioje ir vartojami 2-3 mėn. Ištvermingumas ir atsparumas ligoms pakankamas auginti ekologiškame sode.

plačiau

Kaina: 6.00 EUR
Kiekis
 

Delikates – lenkų veislė, vaisiai stambūs, jų odelė plona lygi, su išsiliejusiu raudoniu. Skinami rugsėjo viduryje ir vartojami iki gruodžio mėnesio. Atsparus rauplėms ir vėžiui, vid.šalčiui.

plačiau

Kaina: 6.00 EUR
Kiekis
 

Auksis – lietuvių veislė, vaisiai vid.didumo, sultingi, minkštimas gelsvas. Obuoliai skinami rugsėjo pradžioje ir vartojami iki vasario, gerose saugyklose išlaikomi net iki pavasario. Tarptautinėje sodininkystės parodoje Erfurte ši veislė apdovanota aukso medaliu ir laikoma pagrindine obelų veisle sode. Veislė atspari rauplėms ir rudajam puviniui

plačiau

Kaina: 6.00 EUR
Kiekis